top of page

Jak inicjatywa uchwałodawcza wygląda w Szczecinie?

Na podstawie art. 41a ust. 5 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r., poz. 506) organ stanowiący miasta Szczecin nie podjął uchwały ws. realizacji obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej.

 

W związku z powyższym zawnioskujemy wraz z lokalnym ambasadorem OIU do Rady Miasta Szczecin, o niezwłoczne przygotowanie i uchwalenie aktu prawa miejscowego w tej sprawie.

Ambasador

Alicja Remiszewska

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego kierunku ekonomia, spec. analizy gospodarcze, oraz zarządzanie, spec. strategiczne zarządzanie marketingowe. Obecnie starszy referent w Dziale Promocji Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 2017 roku członkini sztabu WOŚP Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 2019 roku członkini rady Fundacji Biznes Innowacje Networking, działającej na szczecińskim rynku lokalnym. Organizatorka projektów na rzecz społeczności lokalnej i akademickiej tj. W biznesie Ci do twarzy, Biznesowe warsztaty kreatywnego pisania, Mam talent… moje predyspozycje zawodowe, Plebiscyt Równa Firma i Plebiscyt Menedżer Roku. W gronie jej pasji i zainteresowań znaleźć można m.in.: fotografię, marketing, wędrówki górskie, literaturę psychologiczną oraz koszykówkę. Jej ekstrawertyczna natura nie pozwala stać w miejscu, dlatego spotkać ją można również w roli animatora czasu wolnego oraz wychowawcy kolonijnego.

508 945 921

Alicja_Remiszewska_-_zdjęcie.jpg
bottom of page